Eagle Valley High School honor roll | VailDaily.com
YOUR AD HERE »

Eagle Valley High School honor roll

Vail Daily
Vail, CO Colorado

(Seniors)

Aquino, Jalen Luis

Aragon, Kirstie Lin



Bair, Jamie Lynn

Brendza, John William



Buchanan, Daniel Robert

Burnett, Rachael Louise

Carlin, Ann Petra



Carpenter, Arlo James

Chavez Lopez, Pamela

Contreras, Daniel

Cortes, Angelica Maria

Cox, Dylan Ryan

DeLia, Joseph William

Eisenmann, Nicole Alison

Elwood, Chloe Anne

Ewing, Colton James

Frederick, Syd Charles

Gallegos Gomez, Karla Ivonne

Genelin, Paige Martin

Gomez, Anel

Gomez, Gonzalo

Gomez, Israel

Gora, Dominic

Guerra, Maria Guadalupe

Harakal, Alison Casey

Jagger, James Lawrence

James, Katherine Hardie

Landin, Rachel Anna

Loera Pompa, Sandra Paola

Mata Villegas, Elvia Karina

Mata, Gabriela

Matthews, Melodey Kaye

McQueeney, Megan Leigh

Nguyen, Nhan Huu Hoang

Nygren, Timothy Dennis

Pietrack, Nicholas Eugene

Preytis, Carson Jay

Sandberg, Annika Anne

Schlegel, Sydni Leigh

Sheehy, Justine Lanae

Sheldon, Jeri Paige

Silverthorn, Prather Reid

Smart, Beverly Lorina

Smith, Christina Johansen

Stough, Kevin Andrew

Taylor, Jaclyn Mallory

Venzor, Ivan Antonio

Walker, Molly Louise

Warfield, Michael Brian

Wiemer, Ashley Nicole Young

Zoch, Shanna Michelle

(Juniors)

Allen, Tessa Christine

Arguello, Dustin Jon

Branch, Shila Rae

Carreon, Julianne Marie

Carreon, Marisa Lynn

Cirkovic, Peter Jovan

Culver, Daillen Nordell

Dondero, Jessica Mae

Gallegos, Javier Hiram

Garberg, Christian Brown

Haney, Zoe Nicolette

Henderson, Justine Kimberly

Hibbs, Hannah Lynn

Ho, Alex

Kline, Jessica Lynn

Kottenstette, Matthew Ryan

Martin, Nicole Lynn

Nagel, Rachel Marie

Narracci, Michael Clayton

O Neill, Kelsey Ann

Olson, Branden John

Ornelas, Sergio Alan

Ramsay, Zeth Parker

Rathsburg, Brittany Rae

Siminoe, Miah Cleopatra

Trifonova, Yoana Ivanova

Villalobos, Fernando Ismael

Winsor, Ashley Rae

Woodworth, Austin Ross

Yanez, Abril

(Sophomores)

Andrews, Megan Rosalie

Beard, Hayley Rae

Cassidy, Kelly Susan

Cerny, Madison Jane

Eckert, Samantha Joan

Ellsworth, Reece Garrett

Escobar, Enrique Alexis

Escobar, Kevin Daniel

Escobar, Nestor Paul

Fricker, Kiah Leigh

Gall, Kassandra Marie

Garvin, Jasmine Alissa

Graves, Elizabeth Ann

Horn, Nathan Levi

Hutton, Haley Lyn

Kinser, Logan Nicole

Lammert, Casey Erin

Parra, Kimberly Nmn

Sheldon, Lane Rachel

Tafoya, Nicholas Candido

Thrasher, Zoe Louise

Trotter, Madeline Rae

Vazquez, Adriana Marie

(Freshman)

Arnold, Addison Rayne

Bukovich, Justine Amanda

Buzbee, Erica Hope

Cano, April Alexa

Cervantes, Lizeth Amelia

Cortez, Roberto Carlos

Daigle, Nicole Ann

Dutmer, William Charles

Garcia, Jesus Manuel

Giovagnoli, Angela Michelle

Gonzales, Paul Dominguez

Goodwin, Natalie Morgan

Grayson, Emma Rochelle

Guzik, Gabriella Suzannah

Keys, Stephanie Nicole

Kline, Aaron Paul

Kuhn, Stefan Reynolds

Lounsberry, Samuel Jackson

Meline, Sarah Kay

Mills, Thomas Spalding

Molinar, Tania Jeanette

Moran, Valeria Lizette

Pilas, Brenda Mariel

Ramunno, Richard Deane

Roof, Bethany Marie

Ross, Nicholas John

Siefers, Steven Lee

Vasquez, Aide Maite

Werner, Ryan Edward

(Seniors)

Alt, Jessa O’Neill

Buzbee, Evan Shayne

Campos, Eduardo

Chavez Torres, Humberto

Clements, Ross Adam

Contreras, Sergio

Harvey, Rachael Christine

Hatfield, Morgan Taylor

Horn, Adam James

Johnson, Zachary Tyler

Knabel, Patrick John

Kuhn, James Cassidy

Loggie, Michael Todd

Lucero, Karen

Rodgers, Jamie Lynn

Schott, Hilliary Ann

Simonton, Riley Edwards

Smith, Joshua Keith

Venzor Vazquez, Edy Mauricio

White, Stephen Daniel

Whitehead, Jessica Amelia

Wick, Caroline Renee Galvin

Williamson, Seth Carter

Zapata Hernandez, Brenda Leydy

Zehring, Bryce Taylor

(Juniors)

Calderon, Cinthia Johana

Carrieri, Keith Allen

Gagnon, Kayla Marrisa

Gora, Nicole

Hernandez, Rodrigo Joaquin

Kelly, Erika Leanne

Landeros, Claudia Areli

McGoodwin, Katherine Bryn

Molinar, Cinthia Aidee

Morales, Ana Cristina

Nanin, Pearl Alizee

Trujillo, Jessica Rose

Wright, Shelby Lee

(Sophomores)

Bacio, Noemi Garcia

Boomhower, Olivia Rose

Eisenmann, Andre Peter

Henderson, Shannon Virginia

Hibbs, Sarah Kay

Hudspeth, Jeffrey Michael

Pritchard, James Jeffrey

Sterkel, Alec Jeffrey

Villalobos, Aracely

(Freshman)

Baca, Juan Carlos

Barber, Austin Michael

Boyd, Samuel Christopher

Chavez, Vanessa Nayeli

Fasi, Sarah Marie

Gonzalez, Vianey Larisa

Hartley, Natalie Sara

Johnson, Grant Theodore

Marrufo, Carmen Diana

McGinty, Madison Michelle

Muehlethaler, Megan Elizabeth

Nielsen, Mathew Cole

Novella, Giovanni Edmundo

Osteen, Megan Anderson

Sandoval, Zeke Cameron

Solis, Israel

Stough, Annika Joy

Vallejos, Shannon Renee

Vazquez Torres, Jesus Alfredo

Velasco, Maria Karina

Woods, Samantha Victoria

(Seniors)

Aldana, Matthew Fabian

Asavei, Andrew Dominic

Block, Dillon Gregory

Brandes, Henry David

Cochrane, Megan Trent

Cooper, Alexander Joseph

Darrough, Andrew Lawrence

Davis, Daryl Rose

De Anda, Sitlali

Dominguez, Alex Adrian

Dominguez, Ernesto

Durbin, Matthew Hawke

Escobar, Marco Antonio

Fackler, Carly Elena

Garcia, Oscar Gabino

Gerard, Clayton Edward

Gulick, Raina Helen

Harris, Troy Thomas

Holguin, Jose Manuel

Hollis, Christopher Ryan

Horst, Adam Lawrence

Kaczmarek, Ryan Wesley

Kennedy, Jeny Paola

King Mallow, Tanner Trey

Kingston, Emily Elizabeth

Koch, Wade Victor

Lennan, Molly Patrice

Leon Sanchez, DeAnna Alyssa

Magdziuk, William Robert

Marquez, Cindy Viridiana

Mendez, Maricela

Miks, Shawn Alexander

Morales, Amelia Guadalupe

Morrison, Logan Mackenzie

Murillo, Vanessa

Ortiz Ramirez, Mayra Alejandra

Ponce, Arodi

Pritchard, Emily Elizabeth

Rhoades, Aaron James

Rodriquez, Melissa Ashley

Rossi, Austin James

Sanchez, Cynthia

Sanchez, James Patrick

Schwan, Kelsie Dannon

Serna, Shantel Mercedes Renee

Shea, David Patrick

Tenbrook, Kayla Lynn

Toscano, Karina Elizabeth

Velasco, Coral

Velasco, Jose Manuel

Vigil, Alissa Marie

Villegas, Stephany Melani

Woods, Alexander James

Zapata Tarango, Eddy Alejandro

(Juniors)

Alamos, Alex

Arnold, Ethan Joseph

Bailey, Ian Joseph

Blevins, Weston Miles

Cano, Andrea Alejandra

Carreon, Jimmy Kristian

Cruz, Christian Josue

Dumolt, Mariha Jean

Emens, Kayla Monique

Fahrenholtz, Austin Taylor

Fernandez, Jonathan Andres

Froese, McKinzie Gale

Gallegos, Alyssa Nichole

Garcia, Julio Cesar

Gerster, Amber Nichole

Gonzalez, Ana Bertha

Grayson, Hannah Mae

Gresham, Kendra Rose

Grijalva, Diego

Gutierrez, Lluvia Leticia

Harkay, Christopher David

Harvey, Nicole Marie

Hernandez, Vanessa

Hortberg, Reed Nathaniel

Hudspeth, Brandon Daniel

Jordan, Otto Dean

Keegan, Joseph Tyler

Kerrigan, Casey William

Lopez, Daniel Alfonso

Lowry, Bradley Nicholas

Lucas, Matthew Bryan

Macias, Rafael Jaime

Marx, Cayla Michelle

Massie, Shelby Lynn

Monica, Haley Lynn

Montano, Crystal Brittany

Montes, Luz Odalys

Moran, Anna Ruby

Moss, Jamal De Angelo

Muckelrath, Chelsea Rae

Munoz, Marisol Razcon

Nelson, Austin Odale

Ohde, Jade Lexus

Pilas, Christian Eli

Ramos, Stephanie Marie

Rasmussen, Annalies Hunter

Rasmussen, Stuart Loren

Salazar, Milaina Marie

Salinas, Joselyne Alejandra

Sanchez, Karen Melissa

Sandoval, Margot Eunice

Saucedo, Alejandra

Serna, Antonio De Jesus

Serna, Teresa Yannet

Steggall, Bryce Brooks

VanVoorst, Rebecka Lou

(Sophomores)

Andrews, Anna Shea

Applegate, Amy Lynn

Arenales, Luis Daniel

Asmussen, Brooke Alison

Atencio, Damien Deion

Bolton, Alec Michael

Boone, Seth John

Bryant, Zachary Kent

Burnett, Erin Georgine

Calvo, Faith Jazmine

Campos, Andrea Lizbeth

Castillo, Jeanette

Clark, David Robert

Clements, Kendra Rose

Cook, Brianna Rene

Cooper, Joseph Andrew

Cramer, Corin Renae

Crawford, Byron Todd

Diaz, Anali

Durbin, Zachary Myles

Epperson, Tyler James

Esslinger, Tayler Dane

Frye, Cody Montana

Gallegos, Darilyn Leigh

Hallett, Ashton Janice

Harkay, Joshua David

Johnson, Gina Elizabeth

Johnson, Stephanie Elaine

Jones, Satchel Wesley James

Kauffman, Jubalee Merle

Kinney, Annabelle

Lennan, Jayne Alexandra

Lizardo, Tania Beatriz

McGinty, Molly Anne

Merten, Anna Elizabeth

Meza, Andrea

Montes, Damian

Newman, Matelyn Chartara

Nygren, Charles Devon

Olson, Brian Michael

Olson, Victoria Ann

Pavlova, Ani Hristova

Perez Ordonez, Brenda

Pinela, Emmanuel Villa

Reale, Amanda Catherine

Rulon, Ciara Marie

Saenz, Delsey Guadalupe

Sanchez, Rosalia

Scheetz, Desiree Marie

Schofield, Cordell James

Schwaiger, Elizabeth Michelle

Seng, Brandi Marie

Senn, Cooper James

Thompson, Valerie May

Vajdic, Katrina Savannah

Vargas, Jonathan

Vaughan, Madison Jeanne

Villa, Stephanie

Wamboldt, Jeremiah Dalton

Zapata Hernandez, Jazmin Alejandra

(Freshman)

Alderete, Mindy Arlette

Aquila, Janae Alexis

Armendariz, Nancy Aidee

Armstrong, Andrew Robert

Avila, Gabriela

Bredeson, Bjorn James

Cano, Brandon Josue

Castillo, Gabriela Ramirez

Chambers, Josh Daniel

Chavez, Leidy Fabiola

Corral, Evelyn Selena

Crabtree, Jennifer Michelle

Dominguez, Aaron

Dostal, Jay Martin

Duvall, Jamie Nicolle

Fernandez, Briana Yoheida

Fleck, Skylar Nicole

Garcia, Melissa

Garcia, Tania Yusaleth

Gonzalez, Daniela

Graham, Calvin William

Holguin, Luis Carlos

Hudspeth, Jordon Bennett

Krueger, Caleb Charles

Leiva, Thalia Yakira

Loera, Sandy Lizbeth

Luna, Monica

Lyon, Tiffani Jade

Maddox, Samantha Ann

Martinez, Gabriel

McQueeney, Carson Jack

Medina, Kristen Adele

Messerich, Shawn Alan

Montes Robledo, Alex

Niswonger, Emma Lou

Renzelman, Kyle Conrad

Rossi, Skylar Nicole

Sanchez, Jose Emanuel

Sandoval, Isaac

Smith, Karina Elaine

Stephens, Kathryn Ann

Suarez, Michael Joseph

Tafoya, Austin Michael

Tafoya, Travis Robert

Trudeau, Dylan Nicholas

Vigil, Andrew Jacob

Wasserman, Nicole Ann

Wheeler, Taylor Jacob

Williams, Celine Rebecca

Zapata Montes, Cynthia Nohemi

Zehring, Ally Rose


Support Local Journalism